دسته بندی نشده

5 سایز مختلف روفرشی آویدشایان

سایز و ابعاد روفرشی

سایز بندی روفرشی‌های آوید شایان

روفرشی های آویدشایان در ابعاد 1.5 متری 3 متری، 6 متری، 9 متری و 12 متری تولید می‌شوند. به این معنا که هر طرح دلخواهی که شما از میان انواع روفرشی های ما انتخاب نموده‌اید میتوانید سایز مورد نظر خود را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید. با ما همراه باشید.

ابعاد روفرشی ها:

روفرشی های آویدشایان در 5 ابعاد توسط متخصصین این صنعت تولید می‌شوند که این ابعاد مطابق با بیشترین استاندارد اندازه فرش‌های تولید شده در ایران هستند. این روفرشی ها با ساک مخصوص زیپ دار که در تصاویر مشاهده می‌کنید کاملا راحت جهت جابجایی می‌باشند. ابعاد استاندارد عبارت‌اند از:

روفرشی با ابعاد 12 مترمربع

این سایز از روفرشی در طول 4 متر و عرض 3 متر تولید می‌شود که بزرگترین سایز روفرشی موجود در فروشگاه آوید می‌باشد. شما میتوانید با دیدن محصولات ما بعد از انتخاب طرح، ابعاد و رنگ روفرشی مورد علاقه خود و اضافه کردن آن به سبد خرید و تکمیل سفارش منتظر تماس کارشاناسان فروش ما باشید و یا با پر کردن فرم سفارش امکان ایجاد تماس ما با شما را توسط تیم فروش و راهنمایی‌های لازم را ایجاد کرده.

روفرشی با ابعاد 9 مترمربع

این سایز از روفرشی در طول 2.5 و عرض 3 متر تولید می‌شود. روفرشی 9 متری دومین سایز بزرگ از سری روفرشی‌های آویدشایان می‌باشد. اگر ابعاد فرش شما بزرگتر از 9 متر بود احتمالا باید روفرشی 12 متری انتخاب شما باشد زیرا نمی‌تواند به صورت کامل فرش شما را پوشش دهد.

روفرشی با ابعاد 6 مترمربع

این سایز از روفرشی در طول 3 و عرض 2 متر سایز وسط محسوب می‌شود. که مناسب برای فرش‌های کوچکتر است.

روفرشی با ابعاد 3 مترمربع

این سایز از روفرشی در طول 2 و عرض 1.5 متر که یکی از پرکاربردترین سایزهای روفرشی می‌باشد زیرا کاردبردهای مختلفی دارد یکی از آنها به عنوان زیرانداز در طبیعت است، شما میتواند آن را به صورت تکی و یا روی حصیر قرار داده تا بتوانید از خشکی و سفتی حصیر و سنگریزه های طبیعت در امان بمانید و راحتی بیشتری را تجربه کنید و هم از آن به عنوان زیر سفره‌ای استفاده کنید.

روفرشی با ابعاد 1.5 مترمربع

این سایز از روفرشی در طول 1.5 و عرض 1 متر تولید می‌شود بیشتر جهت زیرسفره‌ای و جهت بازی کودکان استفاده می‌شود.

 

برای آگاهی از قیمت روفرشی های کیاباف و دیگر محصولات آویدشایان و برای ثبت سفارش آن به صورت عمده با ما در تماس باشید.

ارسال به تمامی نقاط ایرن و سراسر جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *